מתי השתלת שיער היא התוצאה הנכונה עבורך?

בראש ובראשונה, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה לפני נקיטת כל פעולה. זה גם חיוני למצוא מומחה מוערך וטוב לנשירת שיער שיכול לתת הערכה מדוקדקת וניתוח השתלת שומן באמצעות מנתח משכיל.

 

על מנת להיחשב לניתוח השתלה, עליך להיות בעל כמות משמעותית של שיער הוויה או ‘פטרון’ באיכות טובה. דלילות שיער המתרחשת באזור אחד למשל. סביר יותר שהכתר יתאים להשתלת שיער. לרוע המזל, אזורים גדולים של נשירת שיער מוחלטת אינם מתאימים להשתלה מכיוון ששיעור ההצלחה של צמיחה מחדש הוא מינימלי. אתה גם חייב להיות במצב בריאותי כללי. השתלת שיער בטורקיה היא ניתוח גדול, המבוצע תחת אסתטיקה מקורית עם תקופת החלמה נלווית. על מנת שהניתוח יצליח, עליך להיות בכושר ובריאה וללא רבב לא תסבול ממצבים רפואיים גדולים אחרים.

 

ישנם גם מגבלות גיל הקשורות לניתוח השתלת שיער. המבצעים צריכים להיות מעל גיל 18, אבל מנתחים משכילים רבים לא יבצעו השתלת שיער על מבוגרים צעירים. הסיבה לכך היא שנשירת שיער תורשתית או טבעית עדיין לא תתרחש ותשפיע על השיער המושתל. אכן, אם אתה בסוף שנות ה-20 או תחילת שנות ה-30 שלך, נשירת שיער עדיין יכולה להתרחש. זה אומר שאם תעברו ניתוח, השיער החדש עלול לנשור וחבל על ההשקעה שלכם!

 

ראוי לציין כי ישנן דרכים כירורגיות חדשות המעורבות בהשתלות שיער. אחת האפשרויות היא FUE- Follicular Unit birth- כלומר שערות נעקרות ביחד מהחלק האחורי של הראש ונשתלות מחדש על פני האזור. זהו תהליך ממושך, כואב אך התוצאה היא מינימום צלקות וקו שיער בעל מראה טבעי של ממש. האופנה העיקרית האחרת המועסקת בהשתלת שיער היא FUT- השתלת יחידת זקיקים.

 

אופנה זו כוללת לקיחת שטח גדול יותר או ‘רצועת’ שיער מהחלק האחורי של הראש, חלוקתו ליחידות נמוכות יותר וגם שתילה מחדש של יחידות אלו באזור הנשאל של נשירת שיער. צלקות עשויות להיות בולטות מעט יותר בחלק האחורי של הראש מכיוון ששטח גדול יותר הוסר, אך מנתח מומחה ימזער סימני חבטות כדי להבטיח תיקון מהיר של אש.

 

השתלת שיער בטורקיה כמובן תשתמש בשיער הטבעי שלך וניתן לצפות צמיחה מחודשת תוך 4 שבועות מהניתוח. יש לנקוט בזהירות רבה במהלך תקופת ההחלמה שלך כדי לכסות את השיער שהתפזר לאחרונה.

 

ובכל זאת, ברגע שזה אמור להיות בטוח לחדש התניה רגילה, התוצאות עשויות להיות משנות חיים. השתלת שיער מוצלחת היא אינסופית ויכולה להחזיר את הביטחון והיחס לגוון.